Idą święta...

Drukuj
Wpisany przez Mirosława Rogowska   
Powiększ treść artykułu

mŚwięta Bożego Narodzenia to wyjątkowe i ważne obchody największych urodzin na naszej ziemi – urodzin Syna Bożego. To wydarzenie stało się fundamentem kultury i cywilizacji chrześcijańskiej.

Jak, co roku w naszej szkole w dniu 22.12.2023 roku odbyło się przedstawienie jasełkowe pt. „Po kolędzie”, które przygotowali pod kierownictwem p. Mirosławy Rogowskiej uczniowie klasy piątej i szóstej. Uczniowie wystąpili trzykrotnie dla różnych grup. Za pięknie odgrywane role i zaangażowanie bardzo dziękujemy następującym uczniom: Zuzi Zalewskiej, Kacprowi Banasikowi, Marcelinie Marzec, Ani Dąbrowskiej, Uli Ostrowskiej, Florkowi Błaszkiewiczowi, Arkowi Dulnikowskiemu, Bartkowi Dębińskiemu, Kacprowi Zielińskiemu, Antkowi Rychelowi, Mikołajowi Zapolnikowi, Łukaszowi Miszałowswkiemu, Miłoszowi Lewadowskiemu i Julce Waścińskiej – uczennicy kl. VII.

Uczniowie naszej szkoły przygotowali również piękny koncert kolęd, który odbył się 6.01. 2024 roku z okazji Trzech Króli – święta Objawienia Pańskiego. Koncert odbył się w dwóch miejscach tego samego dnia: w kaplicy parafialnej i przy stajence OSP w Wielkim Rychnowie.

Za wszystkie występy dziękujemy następującym uczniom: Kalinie Bejgier, Korneli Syper, Gabrysi Sypek, Marcelowi Bieleckiemu, Wiktorii Maciołek, Amelce Gimińskiej, Rafałowi Hartwig, Frankowi Midurze, Zuzi i Emilce Styczeń, Olkowi Kazanieckiem, Lence Nowak i Adzie Ostrowskiej oraz wszystkim chętnym, którzy brali udział w „mikrofonie dla wszystkich”. Dziękujemy również zespołowi parafialnemu, który wystąpił pod kierownictwem p. Mirosławy Rogowskiej oraz panu Piotrowi Sękowi i OSP w Wielkim Rychnowie, którzy byli głównymi organizatorami tej uroczystości.

Całej społeczności życzymy... . Szczęśliwego i Błogosławionego Roku 2024. 

 
free pokereverest poker revie