Fascynujący świat zwierząt egzotycznych odkryty przez uczniów szkoły!

Drukuj
Wpisany przez Aneta Górtowska   
Powiększ treść artykułu
   m17 stycznia 2024 roku był niezwykłym dniem w historii naszej szkoły, gdyż odbyły się fascynujące warsztaty przyrodnicze pod tytułem "Fascynujący świat zwierząt egzotycznych". Wydarzenie to zgromadziło uczniów klas 1-8 oraz przedszkolną grupę "Misie", tworząc niezapomnianą lekcję przyrody. Zaproszeni do prowadzenia zajęć eksperci, pan Jarosław Rejmer oraz pani Barbara Czuber, zabrali uczestników w fascynującą podróż po świecie egzotycznych zwierząt. W trakcie spotkania uczniowie mieli okazję bliższego zapoznania się z kameleonami, patyczakami, straszykami, ptasznikami, szarańczami, skorpionami i wijami.
   To niecodzienne spotkanie z gadami, owadami i pajęczakami wzbudziło w uczniach wiele skrajnych emocji. Dzieci z grupy "Misie" oraz uczniowie klas 1-8 byli zauroczeni i zdumieni bogactwem natury, które mogą istnieć poza ich codziennym otoczeniem. Pan Rejmer i pani Czuber w umiejętny sposób poprowadzili zajęcia, przekazując nie tylko informacje na temat budowy zwierząt, ale także dzieląc się fascynującymi faktami dotyczącymi ich zachowań, przyzwyczajeń i sposobów odżywiania.
   Żywa lekcja przyrody okazała się nie tylko edukacyjnym doświadczeniem, ale również silnym bodźcem do rozwoju zainteresowań przyrodniczych wśród uczniów. Dzieci miały szansę zobaczyć zwierzęta nie tylko jako obiekty z podręczników, lecz jako żywe istoty, co z pewnością przyczyniło się do ich pełniejszego zrozumienia i szacunku dla różnorodności przyrody.
 
 
free pokereverest poker revie